czwartek, 21 lipca 2016

6. TAK PROSTE, ŻE AŻ GŁUPIE!

Tak bardzo, że wydaje się być niemożliwym, że działa. A mi ciarki po plecach przechodzą, jak sobie pomyślę, co by było, gdyby choć co dziesiąta dorosła osoba podjęła się tak strasznie trudnego wyzwania jak klikanie w reklamy. Wszystkie polskie opiekunki mogły by wrócić z Niemiec. Nie musiały by tak strasznie tęsknić za swoimi rodzinami. Dzieci widziały by częściej swoich rodziców. Rodzice nie byli by tak strasznie nerwowi bo mieli by czas dla siebie. Żadne związki nie rozpadały by się przez odwieczną walkę o pieniądze. Ludzie mogli by przestać na siebie warczeć. Mogli by też w końcu przestać narzekać, bo robili by wszystko z uśmiechem. Uśmiechali by się do siebie, bo robili by to, co kochają, a nie to, co muszą. 

Bajka prawda? Napiła się czegoś i bredzi - ciemnej blondynce pomieszało się kompletnie w głowie i żyje iluzją. Może to i iluzja, ale dobrze mi z nią! Bo dziś nie zamartwiam się tak jak przez ostatnie lata, czy będę mieć czas na to by jeszcze pomieszkać w domu, na którego remont tyle lat zarabiałam. Dziś już nie martwię się o to, czy będę miała jak zapłacić rachunki.Dziś już nie martwię się o to, że znów muszę wyjechać do Niemiec. Dziś wiem, że jestem na najlepszej ( na tę chwilę) drodze, by żyć tak jak zawsze chciałam. I żeby nie było  - nie zarabiam jeszcze milionów, choć nie powiem chciałabym musieć płacić grube tysiące podatków. Ale na dziś wystarczy mi, że nie muszę się martwić o podstawowe sprawy. Już ten fakt odwraca życie o 180 stopni i sprawia, że z każdym dniem chce się żyć coraz bardziej.

Tylko trzeba znać jeszcze jedną z prawd - "ta zabawa nie jest dla dziewczynek!". Bo trzeba mieć stalowe nerwy żeby ze spokojem patrzeć na to jak innym się nie chce ruszyć przysłowiowej "dupy", jak innym nie chce się zrobić nic, by swoje życie też odmienić. Jak inni wolą psioczyć na rząd, na politykę, na sytuację, na świat, na innych ludzi. Jak inni wolą wciąż siedzieć w "czarnej dupie" i czekać na cud. Szczerze? Szlag mnie czasami trafia.

Czy to takie trudne ?
- założyć konto mailowe ( choć każdy przecież ma)
- założyć konto na jakimkolwiek procesorze płatniczym
- zarejestrować się do programu 
-klikać reklamy i poznawać sukcesywnie wiele innych możliwości zarabiania

Każdy to może!

A tak prosto działa większość programów revshare. Na początek wystarczy tylko tyle! I już! Nie ma na dzień dzisiejszy prostszego sposobu zarabiania w sieci.

No tak proste, że aż głupie. Ale bardzo zmienia życie! Trzeba tylko chcieć je zmieniać :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz