niedziela, 21 sierpnia 2016

12. NO JAK NIC BIZNES DLA CIEMNYCH BLONDYNEK!

Nie ma na chwilę obnecną nic łatwiejszego niż revshaery! No nie ma! I skoro ja moglam zacząć działać i zarabiać to kazdy może! Kazdy kto podejmie wyzwanie i zrobi kilka kroków.

1. Załóż konto mailowe 
Zabawne nie? No każdy w obecnych czasach ma :) ale do programów revshare jednak lepiej gmaila. Niektóre z nich (np.MXRevshare w którym działam) wymagają gmaila.

2. Zarejestruj się do programu
Nie będę polecać czegoś czego nie znam. Póki co poznałam FAP-a i MX-a. Na dobry początek wystarczy jeden z nich. Jak to mówią - "zamocz stopy"! Potem dywersyfikuj :)
Polecam:
revshare połączony również z platformą społecznościową FutureNet
lub
dający możliwość zarabiania nawet bez wkładu własnego 

klikniesz w linki przejdziesz do następnego kroku :)


3. Zakup adpacki - czyli paczki reklamowe
FAP  ma paczki za 50$. Generują one 60$ przy dziennym naliczaniu 1% 
MXRevShare daje możliwość wyboru paczek za 5, 25, lub 50$.Dzienne naliczanie 2,5%. 

Logicznym jednak jest, że większy zakup generuje większe dochody. Pamiętaj jednak o dwóch sprawach. Najpierw "zamocz stopy"- wykup 1 adpacka i zobacz jak to działa :) I druga - nie inwestuj środków których nie mógł byś stracić. Programy, o których tu mówię mają transparentnych właścicieli i są przemyślane, by działały dla każdego i względnie długo. Ale nikt tu nie daje 100%gwarancji, że tak będzie. Jakie jest ryzyko że padną? Takie, z którym powinniśmy się liczyć :) 

4. Klikaj reklamy i zarabiaj naliczenia! 
W jednym i drugim programie podstawą do dziennych naliczeń jest wyklikanie 10 reklam dziennie. Jakieś 10 minut i po robocie :) W MX-ie można oczywiście dodatkowo codziennie doklikać 90 reklam płatnych. Ważne jest również dla wsparcia programu ( w końcu każdemu uczestnikowi powinno zależeć na jego żywotności) kliknięcie w reklamy zewnętrzne. Im więcej ruchu tym dłużej pożyjemy :)

5. Wykorzystaj paczki reklamowe i po prostu reklamuj!
I tu się zacznie - ale co mam reklamować? To proste - można wszystko! Masz biznes w rzeczywistości - reklamuj swoją działalność. Działasz w mlm-ach reklamuj mlm-y. Masz swoją stronę, bloga itp. reklamuj to. Działasz w przynajmniej dwóch programach typu revshare - reklamuj revshaery. Każda paczka generuje ruch na stronę. A dodawanie banerów(w MX-ie) czy tworzenie reklamy(w FAP-ie) to naprawdę nie jest skomplikowana sprawa.

6. Chcesz zarabiać więcej - polecaj program
Jednak to nie jest konieczne by zarabiać. Da się zarabiać również bez polecania. 

I JUŻ KONIEC :)
Proste? No proste! Czy działa? 
No ja wiem, że tak. Ty możesz sprawdzić :)

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości
SŁUŻĘ POMOCĄ NA FB :-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz